Sociálne siete

Katalóg na stiahnutie

Aktuálne akciové ponuky

Zoznam hradených pomôcok

Kontaktujte nás

FAQ

Informácie o spôsobe doručenia

Výdajňa zdravotníckych pomôcok REHA


Ostatné

Zákaznícky servis

O nás

Zásady ochrany osobných údajov

Obchodné podmienky

Informácie

Content by Marek Papp on DELL PC, Website Design by Serif Templates © All Rights Reserved

In loving memory of Mária Pappová

GR 570

Kód pomôcky: L57558

GR 570

Model Kombi predstavuje špičkový elektrický vozík, ktorý si zákazníkov získal najmä vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam, spoľahlivosti a dlhoročnej životnosti. Základom je tuhým rám, na ktorom je vpredu upevnené zosilnené výkyvné vahadlo, vďaka ktorému Kombi lepšie kopíruje terén a tým sa zvyšuje aj jeho priechodnosť. Jedinečný je aj ponúkaný rozsah nastavení - na vozíku možno meniť hĺbku a šírku sedu, sklon sedadla, uhol sklonu operadla a tiež výšku operadla. Kombi je vybavený dvoma výkonnými motormi (2 x 350 W) napájanými z dvoch 12V (60Ah) gélových batérii, ktoré vozíku zabezpečujú dostatočný dojazd na každodenné použitie. Maximálna rýchlosť je 12 km/h.

Preskripčné obmedzenie: OPR, RHB - RL

Doplatok: 0,00€

Kód pomôcky: L88332

Model: Kombi

Výrobca: Taliansko

Kombi

Pozrite tiež

Vozík je vybavený zadnými kolesami s rozmerom 300.8 obutými do špeciálnych plášťov s drsným dezénom, ktorý má vysokú odolnosť a tým pádom aj dlhú životnosť. Predné kolesá sú dodávané v rozmere 2.80/2.50-4. Bez akýchkoľvek ďalších príplatkov si môžete v prípade vozíka Kombi zvoliť, či máte záujem o nafukovacie alebo plné plášte, prípadne si vybrať medzi šedými alebo čiernymi plášťami. Súčasťou štandardnej výbavy je moderné LED osvetlenie, ktoré sa vyznačuje najmä vysokou životnosťou a svietivosťou pri nízkej spotrebe energie. Moderný ovládací systém umožňuje nielen programovanie parametrov jazdy vozíka, ale aj individuálne nastavenie jeho výkonu. Tým pádom je možné vozík prispôsobiť aj pre použitie v ťažkých terénnych podmienkach. Samozrejmosťou je nastavenie rýchlosti v piatich stupňoch a možnosť voľby z dvoch typov ovládača (za príplatok s LCD displejom). Oba naviac možno prestaviť nielen v pozdĺžnom smere, ale je možné meniť aj ich výšku. Pre zvýšenie pohodlia je ďalej k dispozícii niekoľko druhov sedačiek a operadiel, pričom vozík je naviac vybavený elektricky sklápateľným operadlom a tiež elektricky sklápateľným sedadlom. K vozíku je štandardne dodávaná nabíjačka batérií.
Šírka sedu: 40 - 45 cm · Dĺžka: 106 cm · Max. nosnosť: 120 kg · Max. rýchlosť: 12 km/h · Výkon motora: 2 x 300 W · Hmotnosť: 105 kg · Dojazd*: až do 45 km

<< Návrat na predchádzajúcu stranu