Sociálne siete

Katalóg na stiahnutie

Aktuálne akciové ponuky

Zoznam hradených pomôcok

Kontaktujte nás

FAQ

Informácie o spôsobe doručenia

Výdajňa zdravotníckych pomôcok REHA


Ostatné

Zákaznícky servis

O nás

Zásady ochrany osobných údajov

Obchodné podmienky

Informácie

Content by Marek Papp on DELL PC, Website Design by Serif Templates © All Rights Reserved

In loving memory of Mária Pappová

O spoločnosti REHA SLOVAKIA, s.r.o.

Založením našej spoločnosti v roku 1994 sme chceli rozšíriť sortiment pomôcok a služieb, ktoré v tom čase na našom trhu chýbali. Zamerali sme sa na riešenie problémov ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc svojho okolia pri vykonávaní svojich základných potrieb, pomôcť im stať sa samostatnejšími, zvýšiť ich pohodlie. Nami dodávané sprchové, toaletné pomôcky, vozíky, postele, zdviháky sú určené k zlepšeniu kvality života v domácom ošetrení, k získaniu väčšej mobility pre ľudí s aktívnym spôsobom života. Na jednom mieste ponúkame možnosť vyriešiť viacero potrieb, odborné poradenstvo, predvedenie pomôcok, samozrejmosťou je poskytovanie záručného a pozáručného servisu na nami dodávané pomôcky. Počas nášho dlhoročného pôsobenia sa snažíme prispôsobovať ponuku pomôcok a služieb aktuálnym potrebám našich zákazníkov.

Ponúkame kvalitný sortiment

Našu ponuku tvoria kvalitné produkty od európskych a amerických výrobcov, ktorí predstavujú špičku vo svojej oblasti. Ponuku produktov neustále dopĺňame a prispôsobujeme požiadavkam našich zákazníkov.

Poradíme Vám

Našich klientov nielen počúvame, ale vieme im aj náležite poradiť. Pri našej práci sa opierame o viac ako 20 - ročné skúsenosti.

Počúvame Vás

Vypočuť požiadavky a potreby našich zákazníkov je pre nás prvoradé, pretože len tak im môžeme naozaj pomôcť pri výbere tej najvhodnejšej pomôcky a pri dosiahnutí ich maximálnej spokojnosti.

Poskytujeme kvalitné služby

Seriózny prístup, kvalitný záručný i pozáručný servis (na nami dodávané pomôcky) a viac ako 20 ročné skúsenosti, možnosť vyriešiť všetky otázky na jednom mieste. To je len zopár z viacerých benefitov, ktoré ponúkame našim zákazníkom.