Sociálne siete

Katalóg na stiahnutie

Aktuálne akciové ponuky

Zoznam hradených pomôcok

Kontaktujte nás

FAQ

Informácie o spôsobe doručenia

Výdajňa zdravotníckych pomôcok REHA


Ostatné

Zákaznícky servis

O nás

Zásady ochrany osobných údajov

Obchodné podmienky

Informácie

Content by Marek Papp, Website Design by Serif Templates © All Rights Reserved

Kombi

Kód pomôcky: L88332

Kombi

Marty Joy

Jedinečné spojenie vozíka a schodolezu

Cyrius

Elektrický invalidný vozík GR 570 patrí k najžiadanejším vozíkom vôbec. Zákazníci si ho mimoriadne obľúbili najmä vďaka jeho spoľahlivosti, dlhej životnosti a bohatej základnej výbave. V nej okrem iného nájdete aj štandardne dodávané LED osvetlenie, elektricky prestaviteľný sklon celého sedadla, či mimoriadne výkonné a kvalitné gélové bezúdržbové batérie s kapacitou až 80 Ah, ktoré poháňajú dva výkonné motory (2 x 350 W) a zabezpečujú dostatočný dojazd na každodenné použitie. Maximálny komfort vám zabezpečí sedadlo nastaviteľné vo všetkých smeroch - meniteľná je hĺbka sedu, šírka sedu (až o 6 cm), uhol sklonu operadla aj výška operadla. Maximálna rýchlosť je 12 km /h.

Preskripčné obmedzenie: OPR, RHB - RL

Doplatok: 407,04€

Kód pomôcky: L57558

Model: GR 570

Výrobca: Taiiansko

GR 570

Pozrite tiež

Vozík je vybavený zadnými kolesami s rozmerom 3.50-8 obutými do špeciálnych plášťov s drsným dezénom, ktorý má vysokú odolnosť a tým pádom aj dlhú životnosť. Predné kolesá sú dodávané v rozmere 2.80/ 2.50-4. Bez akýchkoľvek ďalších príplatkov si môžete v prípade vozíka GR 570 zvoliť, či máte záujem o nafukovacie alebo plné plášte, prípadne si vybrať medzi šedými alebo čiernymi plášťami. Moderný ovládací systém umožňuje nielen programovanie parametrov jazdy vozíka, ale aj individuálne nastavenie jeho výkonu. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia rýchlosti v piatich stupňoch. Držiak ovládacieho prístroja je naviac odklopný, čo oceníte najmä pri stolovaní alebo pri práci na počítači. Pre zvýšenie pohodlia je ďalej k dispozícii niekoľko druhov sedačiek a operadiel. K vozíku je štandardne dodávaná nabíjačka batérií.
Šírka sedu: 40 - 45 - 55 cm · Hĺbka sedu: 41 - 56 cm · Dĺžka: 106 cm · Max. nosnosť: 120 kg · Max. rýchlosť: 12 km/h · Hmotnosť: 105 kg · Dojazd*: až do 55 km

<< Návrat na predchádzajúcu stranu

Marty Joy