Sociálne siete

Katalóg na stiahnutie

Aktuálne akciové ponuky

Zoznam hradených pomôcok

Kontaktujte nás

FAQ

Informácie o spôsobe doručenia

Výdajňa zdravotníckych pomôcok REHA


Ostatné

Zákaznícky servis

O nás

Zásady ochrany osobných údajov

Obchodné podmienky

Informácie

Content by Marek Papp on DELL PC, Website Design by Serif Templates © All Rights Reserved

In loving memory of Mária Pappová

Kombi

Kód pomôcky: L88332

Kombi

Marty Joy

Jedinečné spojenie vozíka a schodolezu

Score je na európskom trhu ojedinelý elektrický vozík, ktorý je určený pre hráčov florbalu (Powerchair hockey). Tento špičkový model ponúka všetko, čo je potrebné k dosiahnutiu čo najlepších športových výsledkov.

Samotný rám je vyrobený z húževnatých oceľových rúrok, ktoré zabezpečujú vozíku maximálnu tuhosť a odolnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Celková konštrukcia vychádza z obľúbeného a rokmi overeného modelu GR570 - Freccia, ktorý sa teší u zákazníkov mimoriadne veľkej obľube a patrí k vôbec najžiadanejším vozíkom na trhu. Už na prvý pohľad sú však zrejmé viaceré zmeny, ktoré boli zapracované na základe dlhodobých skúseností hráčov Talianska - majstrov sveta na rok 2018.

Cena: na vyžiadanie

Kód pomôcky: -

Model: Score

Výrobca: Taiiansko

Score

Pozrite tiež

Neprehliadnuteľný je najmä odnímateľný oceľový rám, ktorý chráni samotný vozík pred poškodením a zároveň bráni aj poraneniu dolných končatín hráčov. Dynamický sklon zadných koliesdodáva modelu Score potrebnú stabilitu a to aj pri prudkých zmenách smeru. Maximálny prenos sily z výkonných motorov zabezpečujú nafukovacie kolesá so širšími plášťami. Aby sa motory počas náročných zápasov neprehriali, sú chladené špeciálnymi ventilátormi. Ovládanie zabezpečuje najmodernejší systém firmy DYNAMIC CONTROLS–LiNX. Jeho výhodou je dostatočný výkon, ktorý aj v náročných podmienkach dokáže bez problémov prenášať energiu z batérií do motorov a ovládať správanie vozíka. Zaujímavosťou je aj možnosť bluetooth pripojenia ovládacej skrinky k mobilnému zariadeniu. Po nainštalovaní aplikácie na smartfón si môže hráč, prípadne tréner, jednoducho naprogramovať jazdné vlastnosti vozíka (rýchlosť, zrýchlenie atď.). Tým však zaujímavosti ani zďaleka nekončia. Score je vybavený aj špeciálnym sedadlom - prestaviteľným vo všetkých smeroch. Na výber je až 9 druhov sedadiel, 6 druhov operadiel, 6 druhov odnímateľných a výškovo prestaviteľných opierok rúk, vďaka čomu sa vozík prispôsobí naozaj každej požiadavke hráča. Za zmienku stojí aj ponuka 9 farieb rámu a sedadla, prípadne výroba podľa vami želaného RAL čísla. Aj vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam sa tento model radí k tomu najlepšiemu, čo európsky trh momentálne ponúka. Vozík je samozrejme vyrobený podľa platných športových pravidiel.
Šírka sedu: 40, 45 cm · Max. rýchlosť: 20 km/h · Batérie: 2 x 80Ah (gélové) · Výkon motora: 2 x 350 W · Dojazd*: až do 5 h (v herných podmienkach)

<< Návrat na predchádzajúcu stranu

Marty Joy