Sociálne siete

Katalóg na stiahnutie

Aktuálne akciové ponuky

Zoznam hradených pomôcok

Kontaktujte nás

FAQ

Informácie o spôsobe doručenia

Výdajňa zdravotníckych pomôcok REHA


Ostatné

Zákaznícky servis

O nás

Zásady ochrany osobných údajov

Obchodné podmienky

Informácie

Content by Marek Papp on DELL PC, Website Design by Serif Templates © All Rights Reserved

In loving memory of Mária Pappová

Pre pacientov s vyššou hmotnosťou prípadne s vyšším štádiom preležanín sa vyrába antidekubitný systém Hico Decubimat T390.

Je určený pre najťažšie stavy preležanín, až do 4. štádia podľa Norton/Seilerovej stupnice. Jedná sa už o najťažšie otvorené rany.

Cena: na vyžiadanie

Kód pomôcky: -

Model: Decubimat T390

Výrobca: Nemecko

Hico Decubimat T390

Pozrite tiež

Preto sa už nejedná o dvojkomorový ale až trojkomorový systém, pričom umiestnenie hlavy zostáva statické. Matrac je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý zabezpečuje zvýšenú nosnosť a dlhú životnosť. Matrac je vybavený poťahom a popruhmi pre upevnenie na posteľ. Aby bola zabezpečená individuálna starostlivosť o pacienta je kompresor vybavený počítačovým čipom, čo umožňuje jeho individuálne programovanie podľa potrebnej liečby. Na kompresore je možné nastaviť rôzne parametre, napríklad hmotnosť pacienta od 25 do 250 kg, čas cyklu od 6 do 30 minút atď. Nastavené parametre sú zobrazené na displeji. Samotná funkcia kompresora a nafukovanie jednotlivých komôr je zobrazované sústavou svetelných kontroliek. Celý panel je uzamykateľný a tým zabráni nedovolenej zmene parametrov. Nakoľko je systém určený pre najvyššie štádium preležanín, a bol by teda možný aj vznik infekcie, je kompresor vybavený antibakteiálnym filtrom. Tento filter zabezpečí aby sa do rany nedostali baktérie a nebola zanesená do rany ďalšia nákaza. Matrac je vybavený CPR ventilom, ktorý v prípade potreby (napr. masáže srdca) zabezpečí vypustenie matraca v priebehu 10 sekúnd.
Nosnosť: do 250 kg

<< Návrat na predchádzajúcu stranu